AMICUS: Hromadná změna výchozí formy předání eReceptu pacientovi

8. 7. 2021 Roste počet pacientů, kteří preferují předání identifikátoru eReceptu na mobilní telefon místo tisku na papírový formulář. Změnu formy předání lze provést hromadně v kartotéce.

Stále větší skupina pacientů preferuje předání identifikátoru eReceptu na mobilní telefon místo tisku na papírový formulář. Změnu formy předání můžete udělat hromadně v kartotéce.

Dosud byla jediná cesta změnit způsob předání receptu jednotlivě u každého pacienta v kartě Identifikační údaje. Tato zůstává samozřejmě zachována.

20210708 ERP Hrom změna předání Rp v IU 01 IU

Novou funkci pro hromadnou změnu najdete v menu Skupina > Hromadné příkazy > Změna způsobu předání receptu v Ident.údajích.
V dalším okně vyberte cílový způsob předání.
Pacienty, kterým se nastavení má provést, můžete ještě napřed vyfitrovat pomocí Výběru skupiny, popřípadě je ručně v kartotéce označit fajfkou. Podle toho nastavte volbu Pro pacienty.

20210708 ERP Hrom změna předání Rp v IU 02 hrom příkaz

Po potvrzení OK se program u zadaných pacientů pokusí udělat nastavení podle zadání.

Pokud je požadavek na předání pomocí sms (CGMeska, SÚKL sms), provede ho jen u pacientů, kteří mají v Identifikačních údajích vyplněný mobilní telefon.

Pokud je požadavek na předání pomocí e-mailu (E-mail, SÚKL e-mail), provede ho jen u pacientů, kteří mají v Identifikačních údajích vyplněný e-mail.

O výsledku vypíše zprávu. Pokud se nastavení nepodařilo udělat u všech zadaných pacientů, zobrazí poté ještě seznam pacientů, u kterých nastavení neprovedl.

20210708 ERP Hrom změna předání Rp v IU 03 hotovo info

.

Považujete tento článek za užitečný? Ohodnoťte ho, prosím, nebo se podělte s kolegy o Váš názor v diskuzi.
Petr Krásný

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 0/5