AMICUS: Neschopenka – rychlé hromadné odbavení Potvrzení o trvání PN

6. 4. 2023 Tvorba Potvrzení o trvání pracovní neschopnosti v přehledu Potvrzení trvání umožňuje podle potřeby měnit datumy potvrzení. Urychlí Vám hromadné odbavení nemocných na konci měsíce.

Neschopenka – rychlé hromadné odbavení Potvrzení o trvání PN

V agendě eNeschopenky můžete hromadně odbavit Potvrzení o trvání PN. Funkci jsme rozšířili podle připomínek z praxe o možnost editace potvrzení.

Seznam pacientů, kterým se nabízí odeslání Potvrzení o trvání PN, zobrazte v přehledu volbou Přehledy > Pracovní neschopnosti > Potvrzení trvání. Na řádku jednotlivé neschopnosti klikněte na Odeslat, program zobrazí okno s údaji o pracovní neschopnosti.

Údaje v rámečku Potvrzení o trvání nastavte podle potřeby, můžete udělat například vydání ke dni, kdy neordinujete.

Ve spodní části okna je k dispozici náhled na poslední tři dekurzy, využijte ho při pochybnosti o správnosti vydat Potvrzení o trvání PN. Seznam dřív odeslaných podání si můžete zobrazit stiskem tlačítka Seznam podání.

Potvrzení odešlete stiskem tlačítka OK stejně jako v kartě pacienta. Záznam o vystavení potvrzení program zapíše do dekurzu pacienta obvyklým způsobem.

Nastavené datumy a vystavujícího si program zapamatuje a předplní je do okna při vystavení Potvrzení u další neschopenky.

20230406 ePN PTDPN 01

.

Považujete tento článek za užitečný? Ohodnoťte ho, prosím, nebo se podělte s kolegy o Váš názor v diskuzi.
Petr Krásný

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 0/5