AMICUS: Pošlete zprávy v CGM CLICKBOX se souborovými přílohami

25. 10. 2023 Ve službě CGM CLICKBOX můžete lékařské zprávy, dekurzy a poukazy K a Z poslat kolegům včetně připojených souborových příloh. Podrobnosti si přečtěte v článku.

Pošlete zprávy v CGM CLICKBOX se souborovými přílohami

Ve službě CGM CLICKBOX můžete lékařské zprávy, dekurzy a poukazy K a Z poslat kolegům včetně připojených souborových příloh. Podrobnosti si přečtěte v článku.

Odeslání zprávy se souborovou přílohou

Zprávu vytvořte obvyklým způsobem, vložte soubor přílohy (pravé tlačítko myši na editoru zprávy > Připoj soubor jako přílohu > Připoj soubor jako přílohu). Soubor můžete, ale nemusíte ještě pojmenovat.

Vyberte adresáta a zprávu odešlete. Služba CGM CLICKBOX ji odešle včetně připojené přílohy.

 

20231025 CB zprávy se soub přílohami 01 zpráva vytvoření

Příjem lékařské zprávy se souborovou přílohou

20231025 CB zprávy se soub přílohami 02 zpráva přijetí

Klikem na název přílohy ji můžete zobrazit. AMICUS ji otevře pomocí ve Windows přidruženého programu, zde prohlížeč obrázků.


20231025 CB zprávy se soub přílohami 03 příloha kost

 

Po vložení do karty z okna eNálezy zprávu najdete v agendě Konzília. Připojenou přílohu indikuje ikona svorky. Když na ni najedete myší, zobrazí program název přílohy.

20231025 CB zprávy se soub přílohami 04 konzilium

Klikem na svorku zobrazte název přílohy v okně, dalším klikem zobrazte její obsah, zde RDG snímek, stejně jako při příjmu v okně eNálezy.

Došlé přílohy jsou označené i ve skladech eNálezy a ePřílohy (Karta pacienta > Další > Sklad eNálezy, Sklad ePřílohy, ev. hl.menu > Administrativa > Sklad eNálezy, Sklad ePřílohy).

.

Považujete tento článek za užitečný? Ohodnoťte ho, prosím, nebo se podělte s kolegy o Váš názor v diskuzi.
Petr Krásný

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 0/5