AMICUS: Udělejte si pořádek v seznamu Lékaři pacienta pro CGM CLICKBOX

25. 10. 2023 V seznamu Lékaři pacienta se zobrazují lékaři a lékařky, se kterými v průběhu času z různých důvodů skončila komunikace. Podívejte se, jak tento seznam vyčistit a mít stále aktuální.

Udělejte si pořádek v seznamu Lékaři pacienta pro CGM CLICKBOX

Seznam Lékaři pacienta Vám zjednodušuje výběr adresáta při elektronickém odesílání dekurzů, lékařských zpráv či poukazů. Zobrazuje všechny lékaře a lékařky, se kterými jste si v minulosti vyměnili zdravotnickou dokumentaci konkrétního pacienta, a někdo z nich bude pravděpodobně opět adresátem odesílané dokumentace. Pokud ale někdo z nich přestal Vašeho pacienta ošetřovat, např. při změně praktického lékaře nebo specialisty, zavření ordinace a podobně, na základě historie posílání dokumentace stále zůstával v seznamu a zanášel tam teď už nesprávné údaje.

Nová funkce umožňuje tyto už nevhodné adresáty ze seznamu vymazat. V okně seznamu Lékaři pacienta nastavte kurzor na nepotřebný záznam a stiskněte tlačítko Vyřaď. Vyřazený kontakt už se nebude v seznamu Lékaři pacienta dál nabízet.

Pokud se pacient k vyřazenému lékaři vrátí a pošlete se s ním další elektronickou dokumentaci, do seznamu Lékaři pacienta se vyřazený záznam zase automaticky vrátí.

 

20231025 Lékaři pacienta údržba 01 seznam

.

Považujete tento článek za užitečný? Ohodnoťte ho, prosím, nebo se podělte s kolegy o Váš názor v diskuzi.
Petr Krásný

 

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 1/5