Bonusový program: Máme pro Vás ještě více slev, než přináší samotné DATART VIP členství

Bonusový program od CGM zpřístupňuje VIP ceny při nákupech na e-shopu DATART všem, kteří používají některý z našich ambulantních systémů. Pro všechny VIP členy máme navíc spoustu zajímavých nabídek. Do 31. 10. 2021 například můžete využít dodatečnou slevu 200 Kč na již zlevněné zboží, jehož cena je větší než 2 000 Kč.

Již jste se registrovali v našem bonusovém programu, ale ještě jste se nedostali k samotnému nákupu zboží? Nebo jste se zatím neměli čas registrovat? V obou případech pro Vás máme dobré zprávy. 


VIP kód k přístupu do VIP programu DATART od nás dostanete do e-mailu jen po pár kliknutích, přičemž podmínkou je pouhé používání některého z našich ambulantních systémů a registrace na CGM Světě. Podrobný návod k registraci a bližší informace o bonusovém programu naleznete zde.


VIP členství Vám automaticky přináší přístup k výhodnějším cenám zboží, které Vám jistě zpříjemní nakupování. Tím celý bonus program z naší strany ale nekončí. Pravidelně Vás budeme informovat o slevách či akcích, které byste neměli přehlédnout. 


Aktuálně Vám, VIP členům, můžeme nabídnout dodatečnou slevu 200 Kč při nákupu zboží nad 2 000 Kč. Stačí zadat kód CGM200 hned v 1. kroku objednávky do pole „Mám slevový kód“. Sleva platí i pro opakované nákupy. Nabídka je časově omezena do 31. 10. 2021.

 

Sleva 200 Kč na zboží nad 2 000 Kč pro všechny VIP členy


V případě jakýchkoli dotazů, ať už k registraci, uplatnění kódu či samotnému bonusovému programu, neváhejte kontaktovat obchodní oddělení na e-mailové adrese obchod.cz@cgm.com.

Přejeme příjemné nakupování.  
 


Mohlo by Vás zajímat:

Staňte se VIP zákazníkem e-shopu DATART díky našemu bonusovému programu

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 0/5

2 komentáře

 • Milan Šulc 17. 9. 2021 upraveno
  Dobrý den,
  nahlédl jsem do Datartu a sděluji, že např. sleva na iPhone SE 64 GB pro VIP činí čtyři koruny české. Jako vtip dobrý, jako seriozní nabídka trapas. A ta sleva dvě stovky je taky směšná...
  Např. Philips dává pro registrované zákazníky časově omezené slevy 20-30 procent, to už dává smysl nad tím uvažovat.
  MUDr. Milan Šulc
 • Vážený pane doktore,

  Vašeho názoru si vážíme a bereme ho jako podnět pro další aktivity ve spolupráci se společností DATART. Bonusový program zprostředkovává výhodnější ceny napříč celým sortimentem e-shopu DATART. Výše slev je různá, stejně jako doplňkové akce, které DATART v různých časových obdobích komunikuje.

  Bonusový program přinášíme všem našim zákazníkům, kteří pracují s našimi informačními systémy a registrace v DATART VIP programu nic nestojí. Je tedy jen na Vás, zda po přihlášení do VIP účtu nákup skutečně provedete nebo se rozhodnete počkat na atraktivnější nabídky. Vzhledem k šíři sortimentu však věříme, že některé slevy mohou našim zákazníkům udělat radost a nakupování zpříjemnit.

  S přáním hezkého dne
  Iveta Stočková

Pro zobrazení nebo přidání komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.