Staňte se VIP zákazníkem e-shopu DATART díky našemu bonusovému programu

Odměňujeme všechny naše zákazníky, kteří jsou registrováni na CGM Světě a používají ve své praxi některý z našich ambulantních systémů. Informujte se o možnostech čerpání VIP slev na e-shopu DATART díky zapojení do našeho bonusového programu.

Rádi naše aktivity propojujeme s věcmi, které nám dávají smysl a vycházejí z vize CGM, tedy vize plně elektronizovaného zdravotnictví. Jinak tomu není ani v případě našeho nově zavedeného bonusového programu. Právě Vy, naši zákazníci, dáváte naší práci smysl a pomáháte nám v postupné cestě za plně elektronizovaným zdravotnictvím. Jako projev vděku za Vaši věrnost jsme pro Vás připravili bonusový program ve spolupráci s firmou DATART.

 

logo

 

Proč právě DATART

 

Vážíme si toho, že jste si za dodavatele ambulantního systému vybrali právě nás. Funkční ambulantní systém z naší strany ale není to jediné, co si moderní ordinace žádá. Aby se Vám s našimi produkty pracovalo co nejlépe, spojili jsme se s prodejcem elektroniky DATART a nabízíme Vám možnost vstoupit do jejich VIP programu, díky kterému získáte nepřetržitý přístup k výhodnějším cenám zboží.  

Můžete si tak do Vaší ordinace pořídit monitor s lepším rozlišením, kávovar nebo novou klávesnici či ergonomickou myš. U kancelářského vybavení však Vaše možnosti rozhodně končit nemusí. Chtěli byste například zvýšit komfort Vaší čekárny a zkrátit pacientům čekání, než přijdou na řadu? Pak se nabízí využít slevy na pořízení televize do Vaší čekárny. Projděte si podmínky níže a inspirujte se konkrétní nabídkou sami.

 

Jak to celé funguje

 

1) Jak získat přístup do bonusového programu

  1. Zaregistrujte se na portálu CGM Svět.
  2. Přihlaste se do CGM Světa.
  3. Ve svém profilu na CGM Světě navštivte sekci Bonusové programy.
  4. Potvrďte oprávněnost k jednání za uvedené IČO.
  5. Odsouhlaste zájem o účast v bonusovém programu.
  6. Na Váš e-mail dorazí potvrzení o zařazení do programu včetně DATART VIP kódu, který následně použijete k registraci v e-shopu DATART.
  7. Začněte využívat výhody DATART VIP programu.

Více informací o samotném programu naleznete zde.

 

2) Co Vás čeká, až se stanete VIP zákazníkem e-shopu DATART

 

Jakmile od nás obdržíte VIP kód pro registraci v e-shopu DATART, všechny ceny produktů se Vám po registraci automaticky přepočítají na tzv. VIP ceny. Pro porovnání vždy uvidíte také cenu původní a konkrétní částku, kterou díky VIP programu ušetříte.

 

 

ntb

 

Ilustrační foto možného zobrazení ceny produktu na e-shopu DATART po přihlášení VIP zákazníka

 

Součástí bonusového programu jsou také doplňkové akce e-shopu DATART. Pravidelně Vás o slevách či akcích, které byste neměli přehlédnout, budeme informovat. 

 

Aktuální příležitosti dostupné na e-shopu DATART:

(22. 9. 2021) Zpětný bonus — U vybraných značek a produktů (např. Samsung či LG) nabízených na e-shopu máte možnost získat část investovaných peněz zpět. Zpětné bonusy jsou vypláceny zákazníkovi na jeho účet i v případě Vašich VIP nákupů. Pro více informací navštivte https://www.datart.cz/aktualni-akce. Konkrétní akce na toto téma hledejte pod názvem Zpětný bonus

 

(9. 9. 2021) Sleva 200 Kč při nákupu nad 2 000 Kč — Využijte dodatečnou slevu 200 Kč na již zlevněné zboží, jehož cena je větší než 2 000 Kč. Akce platí do 31. 10. 2021 pro všechny registrované VIP členy po zadání kódu CGM200. Více informací zde

 

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši přízeň a doufáme, že Vás náš bonusový program potěší.

Přejeme Vám příjemné nakupování.

 


Mohlo by Vás zajímat:

Bonusový program: Máme pro Vás ještě více slev, než přináší samotné DATART VIP členství

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 4.2/5