Efektivnější ordinační doba díky online objednávání pacientů

Osvoboďte sestru od nekončících telefonátů. Rozšiřte svůj ambulantní systém o CGM Online rezervace (podporováno CGM LIFE eSERVICES) a umožněte tak svým pacientům objednávání termínů návštěvy online. 

Telefonní linka u lékaře bývá velmi často vytížená. Pacienti využívají telefonický hovor například k získávání informací o laboratorních výsledcích, žádosti o vystavení receptu, či objednávání na preventivní prohlídky. Ordinace či sesterna pak velmi často bývá srovnatelná s telefonní ústřednou.


Ne všechny telefonáty jsou nutné 


Ideálním krokem k úlevě od telefonátů jsou CGM Online rezervace, díky kterým mohou pacienti online nahlédnout do Vámi zpřístupněných volných oken v kalendáři a rezervaci následně provést samostatně. 

Výhod online objednávání je přitom hned několik:


•  Vyšší flexibilita - snadněji zaplníte termíny, které se nečekaně na poslední chvíli uvolnily
•  Časová dostupnost - pacienti se mohou objednávat i mimo Vaši ordinační dobu
•  Celková dostupnost - online přístup k objednávání je možný odkudkoli 
•  Úspora času i energie - ušetříte mnoho času sobě, sestře i pacientům

 

Pro více informací o rozšíření či při zájmu o jeho pořízení kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonním čísle 246 007 820 nebo na e-mailové adrese obchod.cz@cgm.com

 

On-line objednávání je nespornou výhodou – jak pro pacientky, které si kdykoli mohou samy vybrat optimální termín, ale také to znamená velké odlehčení sestrám od telefonických objednávek.

MUDr. Pavel Soviar, gynekologie, Uničov

 

Přesvědčte se sami. 

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 5/5