Hlavní benefity uživatelské podpory a aktuální verze ceníku pro rok 2022

Dovolujeme si Vás informovat o největších změnách a milnících roku 2021 ve stomatologické sféře a seznámit Vás s aktuální verzí ceníku pro rok 2022.

V roce 2021 jsme věnovali více jak 2 800 hodin doplnění všech našich ambulantních systémů o agendu COVID-19. Díky rychlému napojení na systém ISIN můžete snadno zjistit informace o stavu očkování svého pacienta nebo funkcionality využít při hromadném testování ve firmách či školách. Činili jsme tak ve snaze být lékařům skutečnou oporou v tomto náročném roce a ulehčit jim alespoň administrativní část celé pandemie. Nedílnou součástí náplně práce v druhé polovině roku pro nás byly reakce na legislativní změny v oblasti stomatologie. Konkrétně došlo k zavedení signálních kódů, přípravě na kapitační úhrady a k úpravě programu pro podporu vykazování stomatologických a ortodontických výrobků v roce 2022. 

 

Od 1. 1. 2022 dojde k aktualizaci ceníku za poskytování uživatelské podpory ambulantního systému. V průměru dojde k navýšení ceny o pouhých 100 Kč (bez DPH) měsíčně. Došlo také k sjednocení cen uživatelské podpory za modul eKontrol a k zjednodušení celé licenční politiky.

Ceníky pro rok 2022


Rekapitulace hlavních kroků vpřed, které společnost CGM učinila v roce 2021:

 

1)    Nejlepší podpora testování COVID-19 na trhu ve všech našich ambulantních systémech

Bezpochyby nejnáročnějším úkolem byly pružné reakce na neustále přibývající administrativní nároky kladené na lékaře ve spojitosti s pandemií COVID-19. Téměř okamžité napojení na systém ISIN v momentě, kdy to třetí strany dovolovaly, a pravidelné konzultace s dotčenými lékaři nám přinesly tu nejlepší zpětnou vazbu formou zpráv od lékařů, že odlehčení od administrativy jim skutečně dává prostor pro efektivnější práci. Konkrétně lze zmínit doplnění COVID žádanek do systému ISIN, tvorbu vícejazyčných formulářů pro překročení hranic či import pacientů pro hromadné testování. 

 

2)    Vylepšení modulu eKontrol pro bezchybné vyúčtování

Modul eKontrol prošel několika změnami a poskytuje Vám oporu při kontrole nezbytných údajů pro bezchybné vyúčtování. Hlavní změnou je reakce na novou legislativu a nově zavedené kapitační platby ve stomatologii vztahující se na správnost registrací. Pro jednodušší licenční politiku byly také sjednoceny ceny modulu do jedné obecné roviny zahrnující všechny funkcionality. Všechny zmíněné úpravy můžete očekávat s listopadovou aktualizací všech ambulantních systémů. Nové ceníky, návod k vyzkoušení demoverze či více informací naleznete zde.

 

3)    CGM Svět Vás informuje o tom podstatném

O zákaznický portál CGM Svět se neustále staráme, aby pro Vás byl neustále v kondici. Kromě pravidelné aktualizace obsahu jsme připravili automatické vytváření účtů pro službu CGMesky a vylepšili jsme cílení RSS zpráv přímo ve Vašem ambulantním systému tak, aby k Vám dorazila vždy ta správná informace. Pokud jste tak ještě neučili, registrujte se nyní.

 

4)    Jsme tu pro Vás s novou generací ambulantních systémů

Investujeme do nové generace ambulantních systému, aby byla zajištěna kontinuita lékařské praxe z pohledu ambulantního systému. Znáte už CGM MEDISTAR Stomatolog, který uchovává data v bezpečí profesionálního cloudu a nabízí lékaři přístup k datům odkudkoli a plně propracovaný grafický zubní kříž? Vyzkoušejte si demo na cgmmedistar.cz/vyzkousejte.

 

{D29F99D3-22C3-4321-8256-B88B645AF1C1}

 

5)    Nový zákon o elektronizaci zdravotnictví 

Nového zákona o elektronizaci zdravotnictví se nemusíte bát. Postaráme se o to, že s našimi ambulantními systémy budete připraveni. A bez starostí. 

 

6)    Na naši zákaznickou linku se můžete spolehnout

Zákaznická linka CGM je dostupná každý všední den od 7-19 h. Jsme připraveni vždy ochotně pomoci a zodpovědět všechny potřebné dotazy. V roce 2021 jsme v průměru odbavili 6 100 hovorů za měsíc, z čehož 81 % požadavků bylo vyřešeno obratem během prvního hovoru.  

 

7)    Přístup k VIP cenám sortimentu e-shopu DATART pro pohodlné vybavení Vaší ordinace

Pro podporu myšlenky, že jsme Vaším partnerem v oblasti IT a ambulantních systémů pro funkční chod Vaší ordinace, jsme se spojili s prodejcem elektroniky DATART. V rámci našeho bonusového programu Vám nabízíme přístup k VIP cenám na e-shopu a připravujeme nabídky na míru dle potřeb ordinace. Mnozí lékaři se v programu již registrovali a pravidelně nakupují spotřební věci jako jsou tonery, papír, notebooky a příslušenství, ale také například filtry do kávovaru. Více informací o možnostech registrace naleznete zde.

 

Při vývoji ambulantních systémů jsou pro nás velmi cenné Vaše náměty a připomínky. Ostatně i díky Vaší zpětné vazbě jsme dokázali kvalitně přizpůsobovat implementaci nových funkcionalit spojených s agendou COVID-19 do našich ambulantních systémů, a to přesně podle takových priorit, jaké si lékařská praxe žádala. Budeme Vám i do budoucna vděční, pokud se o své nápady a připomínky podělíte na našich zákaznických linkách ambulantních systémů MEDICUS Stomatolog, PC DENT, DENTIST+ či CGM MEDISTAR Stomatolog.


Děkujeme za Vaši přízeň. 
Tým CGM

 


Ceníky pro rok 2022 (platné od 1. 1. 2022)

DENTIST+

PC DENT

MEDICUS Stomatolog

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 2.8/5