Hlavní benefity uživatelské podpory a aktuální verze ceníku pro rok 2022

Dovolujeme si Vás informovat o největších změnách a milnících roku 2021 a seznámit Vás s aktuální verzí ceníku pro rok 2022.

V roce 2021 jsme věnovali více jak 2 800 hodin doplnění všech našich ambulantních systémů o agendu testování a očkování proti COVID-19. Činili jsme tak ve snaze být lékařům skutečnou oporou v tomto náročném roce a ulehčit jim alespoň administrativní část celé pandemie.

 

Od 1. 1. 2022 dojde k aktualizaci ceníku za poskytování uživatelské podpory ambulantního systému. V průměru dojde k navýšení ceny o pouhých 100 Kč (bez DPH) měsíčně. Došlo také k sjednocení cen uživatelské podpory za modul eKontrol a modul eNálezy bude nově součástí základní podpory.

Ceníky pro rok 2022


Rekapitulace hlavních kroků vpřed, které společnost CGM učinila v roce 2021:

 

1)    Nejlepší podpora očkování a testování COVID-19 na trhu ve všech našich ambulantních systémech

Bezpochyby nejnáročnějším úkolem byly pružné reakce na neustále přibývající administrativní nároky kladené na lékaře ve spojitosti s pandemií COVID-19. Téměř okamžité napojení na systém ISIN v momentě, kdy to třetí strany dovolovaly, a pravidelné konzultace s dotčenými lékaři nám přinesly tu nejlepší zpětnou vazbu formou zpráv od lékařů, že odlehčení od administrativy jim skutečně dává prostor pro efektivnější práci.

 

2)    Lékové interakce online

Reagujeme na potřeby dnešní doby, a proto jsme modul Lékové interakce převedli do online prostředí. Zhodnocení preskripce Vašich pacientů tak bude vždy aktuální a to bez nutných aktualizací. 

 

3)    Vylepšení modulu eKontrol pro bezchybné vyúčtování

Modul eKontrol prošel několika změnami a poskytuje Vám oporu při kontrole nezbytných údajů pro bezchybné vyúčtování. Hlavní změnou je doplnění funkcionalit, které umožňují zobrazení registrací stomatologa či gynekologa. Pro zjednodušení licenční politiky byly také sjednoceny ceny modulu do jedné obecné roviny zahrnující všechny funkcionality. Všechny zmíněné úpravy můžete očekávat s listopadovou aktualizací všech ambulantních systémů. Nové ceníky a více informací naleznete zde.

 

4)    Modul eNálezy nově součástí základní podpory

Abychom Vás plně podpořili v elektronizaci, stane se od 1. 1. 2022 modul eNálezy pro automatizované zpracování došlých elektronických dat v Datovém standardu MZ ČR součástí základní podpory. Můžete tak například přijímat laboratorní výsledky přímo do karty pacienta nebo lékařské zprávy Vašeho kolegy v zástupu prostřednictvím služby MEDICAL NET. Navíc se můžete z kraje příštího roku těšit na zásadní inovaci v zabezpečené komunikaci mezi lékaři i laboratořemi v podobě nové služby CGM CLICKBOX, která bude právě zmíněnou službu MEDICAL NET nahrazovat. Už žádné zbytečné přepisování papírové dokumentace. 

 

5)    CGM Svět Vás informuje o tom podstatném

O zákaznický portál CGM Svět se staráme tak, aby pro Vás byl neustále v kondici. Kromě pravidelné aktualizace obsahu jsme připravili automatické vytváření účtů pro službu CGMesky a vylepšili jsme cílení RSS zpráv přímo ve Vašem ambulantním systému tak, aby k Vám dorazila vždy ta správná informace. Pokud jste tak ještě neučili, registrujte se nyní.

 

6)    Jsme připraveni na novou evidenci všech provedených očkování

Na přelomu roku budeme připraveni na novou evidenci všech provedených očkování (rozšíření ePreskripce na SÚKL).

 

7)    Jsme tu pro Vás s novou generací ambulantních systémů

Investujeme do nové generace ambulantních systému, aby byla zajištěna kontinuita lékařské praxe z pohledu ambulantního systému. Znáte už CGM MEDISTAR, který uchovává data v bezpečí profesionálního cloudu a nabízí lékaři přístup k datům odkudkoli? Vyzkoušejte si demo na cgmmedistar.cz/vyzkousejte.

 

cgm_medicaltribune_bannery-01_600x100

 

8)    Rozšířili jsme modul eNeschopenka

Vzali jsme v potaz náměty z praxe a modul jsme doplnili o všechny nezbytné legislativní povinnosti. Modul je doplněn o agendu odesílání a stahování žádostí — již nemusíte čekat na telefonát nebo dopis s ČSSZ. Všechny zmíněné úpravy můžete očekávat s listopadovou aktualizací všech ambulantních systémů.

 

9)    Nový zákon o elektronizaci zdravotnictví 

Nového zákona o elektronizaci zdravotnictví se nemusíte bát. Postaráme se o to, že s našimi ambulantními systémy budete připraveni. A bez starostí. 

 

10)    Na naši zákaznickou linku se můžete spolehnout

Zákaznická linka CGM je dostupná každý všední den od 7-19 h. Jsme připraveni vždy ochotně pomoci a zodpovědět všechny potřebné dotazy. V roce 2021 jsme v průměru odbavili 6 100 hovorů za měsíc, z čehož 81 % požadavků bylo vyřešeno obratem během prvního hovoru.  

 

11)    Přístup k VIP cenám sortimentu e-shopu DATART pro pohodlné vybavení Vaší ordinace

Pro podporu myšlenky, že jsme Vaším partnerem v oblasti IT a ambulantních systémů pro funkční chod Vaší ordinace, jsme se spojili s prodejcem elektroniky DATART. V rámci našeho bonusového programu Vám nabízíme přístup k VIP cenám na e-shopu a připravujeme nabídky na míru dle potřeb ordinace. Mnozí lékaři se v programu již registrovali a pravidelně nakupují spotřební věci jako jsou tonery, papír, notebooky a příslušenství, ale také například filtry do kávovaru. Více informací o možnostech registrace naleznete zde.

 

Při vývoji ambulantních systémů jsou pro nás velmi cenné Vaše náměty a připomínky. Ostatně i díky Vaší zpětné vazbě jsme dokázali kvalitně přizpůsobovat implementaci nových funkcionalit spojených s agendou COVID-19 do našich ambulantních systémů, a to přesně podle takových priorit, jaké si lékařská praxe žádala. Budeme Vám i do budoucna vděční, pokud se o své nápady a připomínky podělíte na našich zákaznických linkách ambulantních systémů AMICUS, MEDICUS, PC DOKTOR či CGM MEDISTAR. 


Děkujeme za Vaši přízeň. 
Tým CGM

 


Ceníky pro rok 2022 (platné od 1. 1. 2022)

PC DOKTOR

MEDICUS Ambulance

MEDICUS NIS

MEDICUS Poliklinika

AMICUS

 

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 4.3/5