Hlavní benefity uživatelské podpory a podoba ceníku pro rok 2023 pro stomatology

Dovolujeme si Vás informovat o největších změnách a milnících roku 2022 a seznámit Vás s aktuální verzí ceníku pro rok 2023.

Stalo se pravidlem, že ambulantní péči čeká každý rok nová zásadní legislativní či metodická povinnost. Tato skutečnost zatěžuje jak samotné lékaře, lékařky, sestry, management ordinací, tak i výrobce ambulantních informačních systémů. Rok 2022 byl také testem stability celé společnosti CompuGroup Medical. Připomenu, že těsně před Vánocemi 2021 byl na celou naši společnost spáchán cílený ransomware útok. Díky obrovskému úsilí našich zaměstnanců a shovívavosti Vás uživatelů jsme vyšli z této zkušenosti v mnoha oblastech posíleni.

V roce 2022 byl hlavní výzvou přechod vykazování výrobků z kódů STOMAG na STOMAV a programové úpravy kolem dávky registračních listů a agregovaných plateb. Kontinuálně také implementujeme uživatelské, metodické i technické požadavky pro agendu testování a očkování na COVID-19. Podstatnou změnou prošel i modul eKontrol pro kontrolu dat důležitých pro bezproblémové vyúčtování na zdravotní pojišťovny a aktivně hledáme cesty, jak Vám pomoci s vypořádáním nesrovnalostí mezi záznamy jednotlivých pojišťoven.

Naším cílem je veškeré změny implementovat s minimálním dopadem na uživatele, aby Váš ambulantní informační systém od CGM jednoduše každý den po zapnutí počítače fungoval.

 

Od 1. 1. 2023 dojde k navýšení ceny za poskytování uživatelské podpory ambulantního systému v průměru o pouhých 160 Kč měsíčně bez DPH.

 

 


 

Rekapitulace hlavních kroků vpřed, které společnost CGM učinila v roce 2022:

 

  1. Systémy pro stomatology neustále rozvíjíme

V roce 2022 jsme realizovali více jak 300 programových úprav.

 

  1. CGM Svět Vás informuje o tom podstatném

O portál se pravidelně staráme, aby byl pro Vás neustále v kondici. Pokud jste tak ještě neučinili, registrujte se nyní.

 

  1. Na naši zákaznickou linku se můžete spolehnout

Zákaznická linka CGM je dostupná každý všední den od 7–19 h. Jsme připraveni vždy ochotně pomoci a zodpovědět všechny potřebné dotazy. V roce 2022 jsme v průměru odbavili 5 500 hovorů za měsíc, z čehož 82,5 % požadavků bylo vyřešeno obratem během prvního hovoru.  

 

  1. Přístup k VIP cenám sortimentu e-shopu DATART pro pohodlné vybavení Vaší ordinace

Pro podporu myšlenky, že jsme Vaším partnerem v oblasti IT a ambulantních systémů pro funkční chod Vaší ordinace, jsme se spojili s prodejcem elektroniky DATART. V rámci našeho bonusového programu Vám nabízíme přístup k VIP cenám na e-shopu a připravujeme nabídky na míru dle potřeb ordinace. Mnozí lékaři se v programu již registrovali a pravidelně nakupují spotřební věci, jako jsou tonery, papír, notebooky a příslušenství, ale také například filtry do kávovaru. Více informací o možnostech registrace naleznete zde.

 

  1. Jdeme s dobou, naše systémy podporují NIA

Každá technologická novinka je pro nás zajímavá, a zvláště pokud přináší reálný přínos pro koncové uživatele. V ambulantních systémech CGM můžete od roku 2022 využívat NIA (Národní Identitní Autorita) například pro odesílání žádostí o eRecept. V těchto případech lze agendy obsluhovat bez použití kvalifikovaného certifikátu.

 

Při vývoji ambulantních systémů jsou pro nás velmi cenné Vaše náměty a připomínky. Budeme Vám i do budoucna vděční, pokud se o své nápady a připomínky podělíte na našich zákaznických linkách ambulantních systémů.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Tým CGM

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 2.3/5