Hlavní benefity uživatelské podpory pro stomatology a podoba ceníku pro rok 2024

Dovolujeme si Vás informovat o změnách a milnících roku 2023 a seznámit Vás s aktuální verzí ceníku pro rok 2024.

Naší snahou je implementovat veškeré změny s minimálním dopadem na uživatele, aby Váš stomatologický informační systém od CGM jednoduše po zapnutí počítače fungoval a v případě dotazů jste se mohli každý všední den od 7:00 do 19:00 obrátit na naši profesionální zákaznickou podporu.

 • Hlavní změnou v ceníku pro rok 2024 je přesun nadstavbového modulu PC BREVÍŘ do základní podpory stomatologického informačního systému.

Rekapitulace roku 2023

Představili jsme novou službu CLICKDOC online KALENDÁŘ

Sázka na jednoduchost pro pacienta a variabilita nastavení pro každý typ zdravotnického zařízení se ukázaly jako správné. Pacienti se nemusí složitě registrovat a lékaři získají možnost obsluhovat kalendář ordinace online, třeba z mobilu. Vyzkoušejte si vytvořit objednávku z pohledu pacienta na CLICKDOC online KALENDÁŘ.

CLICKDOC_logo_s

Pomáháme Vám vyhnout se nežádoucímu „off-label“ použití registrovaných léčivých přípravků

Po modulu eNálezy je PC BREVÍŘ druhý modul dostupný v rámci základní podpory stomatologického informačního systému. Od ledna 2024 mají všichni uživatelé systémů CGM přístup ke kompletním informacím o registrovaných léčivých přípravcích SPC a PIL.

ikona-PC-Brevíř

CGM Svět Vás informuje o tom podstatném

O portál se neustále staráme, aby pro Vás byl ve špičkové kondici. Pro více jak 10.000 registrovaných uživatelů jsme v roce 2023 připravili 200 článků, návodů a videonávodů. CGM Svět navštíví každý měsíc více než 2 500 registrovaných uživatelů. Pokud jste tak ještě neučinili, registrujte se nyní.

Logo_CGM_Svět

Aktivně prosazujeme zmenšení administrativní zátěže ambulancí

CGM se aktivně účastní připomínkových řízení k novelám zákona o zdravotních službách 372/2011, zákona o elektronizaci zdravotnictví 325/2021 a zákona o nemocenském pojištění 187/2006, ve kterých prosazuje zmenšení administrativní zátěže ambulancí.

Výstř35ižek

Na naši zákaznickou linku se můžete spolehnout

Zákaznická linka CGM je dostupná každý všední den od 7:00 do 19:00. Jsme připraveni vždy ochotně pomoci a zodpovědět všechny Vaše dotazy. V roce 2023 jsme v průměru odbavili 6 500 hovorů za měsíc, z čehož 85 % požadavků bylo vyřešeno obratem během prvního hovoru.  

hotline bez stinu

Přístup k VIP cenám ne e-shopu DATART pro pohodlné vybavení Vaší ordinace

Pro podporu myšlenky, že jsme Vaším partnerem v oblasti IT a stomotologických informačních systémů, jsme se spojili s prodejcem elektroniky DATART. V rámci našeho bonusového programu Vám nabízíme přístup k VIP cenám na e-shopu. Zaregistrovaní lékaři v roce 2023 nakoupili zboží se slevou za více jak 5 milionů. Jak se registrovat naleznete zde.

datart

Setkáváme se s lékaři a aktivně se zapojujeme do dění ve zdravotnictví

Účastnili jsme se 

 • Konference UPdent jako Zlatý partner
 • Pražského stomatologického fóra
 • Pražských dentálních (PDD) dnů jako Zlatý partner 
 • Doprovodného workshopu PDD na téma  BEZPEČNOST INFORMACÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ
 • Brněnského stomatologického fóra
 • Sněmů ČSK
 • Konference INMED – Digitalizace českého zdravotnictví
 • Konference ZDRAVOTNICTVÍ 2024
 • Efektivní nemocnice – již 9 let jsme partnerem projektu Zdravotní pojišťovna roku.

Angažovali jsme se v asociacích

cgm_stanek_velky_vizo-01

Důležité informace

Změny začnou platit od 1. 1. 2024.

Změny v ceníku 

 1. Přesun nadstavbového modulu PC BREVÍŘ do základní podpory stomatologického informačního systému. Tato změna se týká všech faktur vydaných na základě Obchodních podmínek od 1. 1. 2024.
 2. Zasílání papírových faktur zpoplatněné částkou 100 Kč bez DPH za jednu fakturu (myšleno obálku) včetně poštovného. Stačí vyplnit IČ a e-mail a příští fakturu Vám již doručíme elektronicky. Chci přejít na elektronické zasílání faktur.
 3. Všechny změny naleznete v novém ceníku na www.dentist.cz, www.pcdent.cz a www.medicus.cz.

Obchodní podmínky platné od 1. 1. 2024 naleznete zde www.cgmsvet.cz/informace/podminky.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Tým CGM

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 3.5/5