Máte na počítači ještě Windows XP? Pokud ano, Váš ambulantní SW nemusí spolehlivě fungovat.

V poslední době jsme zaznamenali problémy s funkčností našich programů u uživatelů, kteří stále používají Windows XP. Pokud ho stále používáte, je třeba přejít na novější verzi jinak riskujete, že Vás ambulantní SW přestane fungovat.

microsoft-windows-xp-oa4

Proč přejít na novější operační systém?

Bezproblémový chod Vašeho ambulantního informačního systému

Bezpečné a stabilní prostředí je základním předpokladem pro bezproblémový chod nejen ambulantního informačního systému. Systém Windows XP nepodporuje řadu nových technologií, které se používají mimo jiné i při práci s certifikáty. Vzhledem k tomu není možné garantovat funkčnost našich SW na tomto operačním systému.

Bezpečnost Vaše i dat Vašich pacientů

Systém Windows XP je již řadu let nepodporovaný výrobcem (Microsoft) a neobsahuje tedy ani aktualizace zabezpečení. Je proto velmi zranitelný vůči útokům virů i hackerů.

Rychlost systému a spolehlivý hardware

Systém Windows XP se při dlouhém běhu zpomaluje a je nutné jej často čistit. Většinou je instalován na již velmi starých počítačích, které jsou nesrovnatelně pomalejší než současné. Také u nich díky stáří hrozí selhání hardwaru např. pevného disku a tím i ztráta nebo poškození dat.

 

Přechod na novější operační systém zbytečně neodkládejte! Naši konzultanti Vám ochotně pomohou s reinstalací ambulantního systému na nový počítač.


Reinstalaci kompletního ambulantního informačního systému včetně všech rozšiřujících modulů a služeb za cenu 2000,- Kč bez DPH objednávejte na zákaznické lince Vašeho SW:
AMICUS: 246 007 855
DENTIST+: 246 007 890
MEDICUS: 246 007 977
PC DOKTOR / PC DENT: 246 007 844

 

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 5/5