MEDITOUR JOURNAL: Seznamte se s novým seriálem ze světa zdravotnictví a CGM

„Covidový“ rok přinesl do ordinací spoustu výzev a nových témat. V CompuGroup Medical jsme ve spojení s 11 000 lékaři a snažíme se kromě softwarového vybavení zdravotnických zařízení dodávat i aktuální informace a novinky v souvislosti s elektronizovaným zdravotnictvím. Ty nejen zapracováváme do ambulantních systémů a jejich rozšíření, ale nově i do online seriálu s názvem MEDITOUR JOURNAL, který Vám budeme pravidelně přinášet.

K udržení kontaktu s Vámi a zajištění požadované informovanosti o dění ze světa zdravotnictví a CGM jsme doposud využívali i setkání konceptu MEDITOUR. Bohužel nám aktuální doba neumožňuje její konání.

Pokud o MEDITOUR slyšíte poprvé, jednalo se o pojetí osobního předávání novinek Vám, lékařům. Forma setkávání a vytvořené prostředí pro volné diskuze je něco, co považujeme za nenahraditelné a rádi se k tomu vrátíme, jak to bude možné. Dočasná odmlka nás ovšem inspirovala k tvorbě nového online seriálu MEDITOUR JOURNAL

Rádi bychom Vám prostřednictvím pravidelných videí zprostředkovávali důležité informace a zajímavosti z aktuálního dění ve světě elektronizovaného zdravotnictví. Samozřejmě nebude chybět ani pohled do CGM včetně shrnutí novinek a řešení.

Konktrétně náš první díl pojednává o velmi diskutovaném tématu očkování proti COVID-19. Vedoucí produktových manažerů Petr Běhávka vysvětluje, jak nové funkcionality v ambulantních systémech CGM šetří čas a eliminují administrativní chyby při očkování. Jak vylepšení systému funguje v praxi, popisuje praktický lékař Jan Bělobrádek. V krátkém klipu pak máte možnost nahlédnout do pracoviště technické podpory a dovědět se, jak funguje v pandemickém režimu.

 

Doufáme, že se Vám video líbí a seriál MEDITOUR JOURNAL pro Vás bude i do budoucna přínosný. Vaše názory či připomínky si rádi přečteme v komentářích pod článkem. Děkujeme.

 


Mohlo by Vás zajímat: 

MEDITOUR JOURNAL 2. díl: CGM MEDISTAR a bezpečí cloudového úložiště

MEDITOUR JOURNAL 3. díl: Prázdninový speciál

MEDITOUR JOURNAL 4. díl: Váš první vánoční dárek CGM MEDISTAR mobilní aplikace a novinky modulu eKontrol

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 4.7/5