Novinka CLICKDOC online KALENDÁŘ

Nedávno jsme Vás informovali o spuštění nové služby pro online rezervace. Jaké jsou první ohlasy lékařů a pro jaké případy se nová služba nejvíce osvědčila?

CLICKDOC_logo_sSázka na jednoduchost pro pacienta a variabilita nastavení pro každý typ zdravotnického zařízení se ukázaly jako správné. Pacienti se nemusí složitě registrovat a CLICKDOC se umí přizpůsobit provozu zdravotnického zařízení místo toho, aby to bylo opačně.


CLICKDOC_icoCo jsme ani sami nečekali, je oblíbenost varianty, která není propojená s kalendářem ambulantního informačního systému CGM. CLICKDOC totiž může fungovat i jako naprosto oddělený plnohodnotný objednávací systém a hodí se tak i pro zdravotnická zařízení, která používají konkurenční řešení. Samozřejmostí zůstává, že i v takovém případě lze ke kalendáři přistupovat online z libovolného mobilního zařízení.

Nejčastější využití z praxe

 1. Online objednávání pouze pro registrované pacienty.
  Tuto volbu využívají především odbornosti 001, 002, 014 a 603.
 2. Závodní péče
  Zaměstnanci podléhající pravidelným lékařským kontrolám se mohou objednávat sami nebo tuto agendu může řešit jedna styčná osoba za celý podnik.
 3. Chci vědět, co mě čeká zítra a občas pře/objednat známého
  Potlačení funkce online objednávání a využívání pouze nahlížení a editace kalendáře ambulantního informačního systému. Tuto volbu často využívají stomatologové.
 4. Kalendář jako samostatná aplikace
  CLICKDOC si oblíbila i zdravotnická zařízení s konkurenčním ambulantním informačním systémem nebo ti, co chtějí online objednání využívat pouze pro jeden specifický účel mimo standardní kalendář zdravotnického zařízení.
 5. Jeden centrální přehled pro více pracovišť
  Zdravotnická zařízení se dvěma a více místně oddělenými pracovišti vítají možnost hledat centrálně navazující termíny, a to i za předpokladu oddělených pacientských databází.
 6. Placené online objednání pro pacienty
  Některá zdravotnická zařízení nabízejí online objednání pouze pacientům, kteří uhradí stanovený poplatek. Skupinu pacientů s uhrazeným poplatkem lze jednoduše spravovat. CLICKDOC tak umožní objednání jen těmto pacientům.
 7. Získávání nových pacientů
  Otevřené online objednání pro všechny pacienty mají většinou specialisté. Na začátek si zdravotnické zařízení většinou vystačí pouze s činností Nový pacient, kde CLIKCODC vyžaduje při vytvoření objednávky kompletní osobní údaje a Kontrola, pro kterou lze nastavit už jen zjednodušenou sadu osobních údajů.
 8. Bez registrace
  Pacienti si nemusí pamatovat žádné přihlašovací údaje a hesla.

Vyzkoušejte si vytvoření online rezervace z pohledu pacienta na fiktivní ordinaci www.clickdoc.cz nebo z mobilu přes QR kód.

Praktický lékař pro děti a dorostGynekologieDentální hygiena
děti_a_dorostgynekologiehygiena
OčníPraktický lékař pro dospěléStomatologie
očnípraktik

zubař


Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo svého obchodního zástupce.

Obchodní oddělení
tel: 246 007 820

e-mail: obchod.cz@cgm.com

 

Mohlo by Vás zajímat

Online KALENDÁŘ pouze pro Vás, nebo i pro Vaše pacienty?

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 4.7/5