Ohlédnutí za dentálním veletrhem PRAGODENT 2021

Děkujeme, že jste nás navštívili na našem novém stánku v rámci letošního dentálního veletrhu PRAGODENT. Velmi rádi jsme Vám byli k dispozici pro zodpovězení Vašich dotazů a prezentaci naší novinky CGM MEDISTAR Stomatolog. Těšíme se na Vás zase příště.

Ve dnech 14.–16. 10. proběhl v pražských Letňanech další ročník dentálního veletrhu PRAGODENT. Ani letos na této akci nechyběl stánek CGM spolu s našimi kolegy. 

 

pragodent

 

Letošní rok proběhl ve znamení nového cloudového ambulantního systému CGM MEDISTAR Stomatolog, který jste si mohli v rámci výstavy vyzkoušet za asistence našich kolegů. 

Nechyběla ani témata jako elektronická dokumentace a efektivní komunikace s pacienty díky službě CGMesky nebo diskuze ohledně nejnovějších legislativních změn a funkcionalit ve všech zubařských ambulantních systémech od CGM. Na fotografii je také vidět, že k dispozici bylo i zařízení NEKLEPAT CZ, které nabízíme jako užitečného pomocníka všem, kteří chtějí mít svou čekárnu pod kontrolou. 

 

Doufáme, že i Vy jste si veletrh užili tak jako my, nebo že Vás naše stručné ohlédnutí za akcí navnadilo na návštěvu dalšího ročníku. Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu na naše společné setkání, ať už prostřednictvím ohodnocení článku, nebo komentáře. 

 

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příště!

Tým CGM

Fotogalerie

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 5/5