Přednášeli jsme na Pražských dentálních dnech

Od pátku 13. 10. do soboty 14. 10. 2023 probíhal 26. ročník mezinárodního kongresu PRAŽSKÉ DENTÁLNÍ DNY pořádaný Českou stomatologickou komorou, pod záštitou ministra zdravotnictví prof. MUDr. Vlastimila Válka, CSC., MBA, EBIR. Společnost CGM jako zlatý partner pro rok 2023 prezentovala v rámci doprovodných Workshopů téma BEZPEČNOST INFORMACÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ.

Letošní 26. ročník kongresu se konal v pražských Letňanech společně s veletrhem Pragodent 2023. K ryze medicinským tématům přidala společnost CompuGroup Medical techničtější téma, které je nám, jako největšímu výrobci ambulantních informačních systémů v Česku, blízké.

PDD_2023_1

V rámci pátečního Workshupu prezentoval Ing. Vladimír Kryštof, Business Development Manager, téma BEZPEČNOST INFORMACÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ. Hodinová přednáška byla plná reálných příkladů z praxe, odkazů na platnou českou legislativu i připravovaného vývoje té evropské. Na závěr byly představeny nástroje www.clickdoc.cz a www.cgmclickbox.cz, které už dnes umožňují bezpečné sdílení informací ve zdravotnictví.

Děkujeme všem zúčastněným za pozornost a zajímavou závěrečnou diskuzi a těšíme se na setkání s Vámi na dalších podzimních akcích.

Další pozdimní akce, kde nás můžete potkat

  • 81. jednání sněmu České stomatologické komory
    sobota 11. listopadu 2023 v Brně (Best Western Premier Hotel International Brno, Husova 16/200, Brno)
  • Brněnské stomatologické fórum
    pátek 1. 12. 2023, Hotel Quality Brno

Fotogalerie

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 0/5