Preventivní prohlídky pod kontrolou

Pro všechny praktické lékaře pro dospělé, stomatology a gynekology jsme připravili nový formulář, s jehož pomocí můžete snadno najít a oslovit pacienty, kterým lze provést preventivní prohlídku.

Nový formulář, díky kterému získáte o vykazování prevencí přehled, naleznete v menu pod volbou Sestavy > Přehled pacientů k preventivní prohlídce.

prevence-prehled

Při návrhu této funkce jsme se snažili zobrazit veškeré podstatné informace, které s prevencí souvisí a které mohou mít vliv na rozhodnutí, zda pacienta pozvat. Po spuštění formuláře se podle Vaší odbornosti (zadané v Organizační struktuře) automaticky vyplní všechny povinné položky filtru a ihned se zobrazí pacienti s možností vykázání prevence. Přehled je připraven k dnešnímu dni, na vybrané kódy prevencí a s nastaveným minimálním odstupem od poslední vykázané prevence, a to vše pouze pro registrované pacienty.

Ze zobrazeného seznamu pacientů, jež lze na prevenci pozvat, se dozvíte, jaký kód prohlídky jim byl vykázán naposledy a kdy. Současně ve sloupci Odstup (dní) vidíte, kolik dní je již možné prevenci vykázat. Užitečným pomocníkem je i sloupec Objednán, ve kterém se zobrazí nejbližší datum objednávky pacienta od stanoveného dne. Snadno tak zjistíte, zda je již pacient objednán.

Celkový přehled je možné ještě dále filtrovat podle položek Narození a Bez objednávky. Údaj Narození, který lze rychle vyplnit kliknutím na tlačítko [Věk], slouží pro omezení na stáří pacienta, např. pouze pacienti starší 50 let. Hodnota Bez objednávky pak umožní ze seznamu vynechat ty pacienty, kteří mají v zadaném období objednávku.

V případě, že máte zakoupenu službu CGMesky, bez zbytečných složitostí pacientům odešlete informační SMS. Jednoduše mezerníkem označte jednoho nebo více pacientů (případně všechny přes pravé tlačítko myši volbou Označení > Označit vše) a klikněte na tlačítko [Odeslání SMS].

Líbí se Vám nový přehled? Máte nápad na jeho vylepšení? Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o Váš názor.

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 4/5