Těšíme se na Vás na PRAGODENTU

CompuGroup Medical a týmy PC DENT, MEDICUS Stomatolog a DENTIST+ Vás zvou na letošní, již 28. mezinárodní dentální veletrh PRAGODENT. Ten se uskuteční ve dnech 14.–16. 10. 2021 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. V průběhu veletrhu budete mít jedinečnou příležitost si mimo jiné vyzkoušet dlouho očekávanou novinku CGM MEDISTAR Stomatolog.

 

Obrázek1

 

Rádi bychom Vás za celý tým CompuGroup Medical pozvali k našemu stánku v rámci dentálního veletrhu PRAGODENT, kde budeme přítomni od 14. do 16. 10. 2021. 

 

Termín konání: 14.–16. 10. 2021
Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech
Kde nás najdete: HALA 3 – stánek A 14


plánek veletrhu můžete stáhnout zde

 


Budeme Vám k dispozici pro jakékoli dotazy ohledně provozu našich ambulantních systémů. Rádi s Vámi probereme možnosti úspory času ve stomatologické ordinaci nebo shrneme možná řešení přímo pro Vaši konkrétní situaci. 

CGM rodina ambulantních systémů pro stomatology se navíc letos rozrostla o stomatologickou verzi našeho nejnovějšího produktu CGM MEDISTAR. Jde o systém nové generace, který má všechna data uložena v bezpečí profesionálního cloudového úložiště a ovládá se prostřednictvím webového prohlížeče. Rádi Vám ambulantní systém CGM MEDISTAR Stomatolog, který lze v důsledku zmíněných vlastností obsluhovat odkudkoli, osobně představíme na našem stánku a pobavíme se s Vámi například na téma bezpečnosti ambulantních systémů běžících na cloudu.

Prostor bude samozřejmě i pro konzultace ohledně stávajících produktů DENTIST+, PC DENTMEDICUS Stomatolog či nabízených doplňkových řešení od CGM. 

 

Každý den veletrhu se také můžete zúčastnit naší tomboly, která bude dvakrát denně losována. Účastníci tomboly budou mít možnost vyhrát dle svých preferencí licenci modulu eKontrol, který pomáhá mimo jiné ohlídat legislativní záležitosti v souvislosti se změnami kapitačních dávek u stomatologů, nebo získat zdarma šestiměsíční paušál produktu CGM MEDISTAR Stomatolog, v případě kterého je eKontrol automatickou součástí systému v základní ceně a který umožní novému uživateli poznat i další výhody tohoto cloudového ambulantního systému.

 

V případě zájmu o více informací k veletrhu navštivte: https://pragodent.eu/navstevnik/.

 

Těšíme se na Vás!


{D29F99D3-22C3-4321-8256-B88B645AF1C1}

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 5/5