Vakcinace COVID-19 a vazba na sklad

Připravovaná verze systému PC DOKTOR usnadňuje nastavit vazbu konkrétní aplikované vakcíny k agendě skladového hospodářství.

Od září jsou postupně uváděny na trh nové vylepšené vakcíny proti onemocnění covid-19. Jakmile je SÚKL zaregistruje, uvede je ve svém seznamu léků a následně zařadí i ÚZIS do svého informačního systému ISIN, systém PC DOKTOR automaticky tyto nové vakcíny stáhne a nabídne je v příslušné agendě.

Pokud vedete agendu skladu a přejete si zaznamenávat v této agendě výdeje ze skladu automaticky i z agendy vakcinace COVID-19, tak si nově toto propojení nastavíte přímo na okně agendy COVID-19. Stačí, když si příslušnou vakcínu zavedete do agendy skladového hospodářství, nastavíte na položce evideci dle šarží a zadáte příjem na sklad. Na okně agendy COVID-19 pak pro příslušnou vakcínu nastavíte obdobně jako v agendě eOčkování vazbu na sklad. 

Funkcionalita bude dostupná od verze Říjen 2023, ale můžete ji využívat již nyní, pokud si stáhnete a nainstalujete novou verzi z tohoto odkazu https://pcd-update.cgm.cz/DoktorSfx.exe

 

Fotogalerie

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 0/5