VZP opět mění verzi datového rozhraní

Pokud pravidelně neaktualizujete svůj program, může se Vám stát, že uzávěrky, které vytvoříte pro zdravotní pojišťovny, Vám budou vráceny z důvodu, že neodpovídají platnému datovému rozhraní.

VZP již podruhé v tomto roce mění verzi datového rozhraní. Pro vykazování dávek za měsíc duben 2018 a v dalším období je nutno mít
v dávkách uvedenou verzi číslo 6.2.35. Pro vykazování dávek za březen 2018 je však nutné použít verzi rozhraní číslo 6.2.34 a v dávkách za dřívější období pak verzi číslo 6.2.33.

Proto Vám připomínáme, že je nutné provádět pravidelné aktualizace Vašeho SW, které pro Vás připravujeme a pravidelně každý měsíc vydáváme. Jen tak budete mít jistotu, že Vám zdravotní pojišťovny Vámi předané dávky nevrátí z důvodu, že nerespektujete platné datové rozhraní.

V případě nejasností nebo problému neváhejte kontaktovat oddělení Péče o zákazníka pomocí naší hotline linky.

Byl Vám tento článek užitečný, pomohl Vám objasnit problematiku?

Prosím, ohodnoťte jej nebo k němu doplňte komentář.

Jak se Vám líbil článek?

Celkové hodnocení: 4.5/5

2 komentáře

  • Bohužel přesto, že pravidelně poctivě aktualizuji, od včerejška t.j. 29.6.2018 se mi nedaří odeslat elektronicky vyúčtování žádné ze zdrav. pojišťoven. V pondělí budu kontaktovat pana ing. Fendrycha.
    MUDr. Vít Stokláska , Přerov
    • S největší pravděpodobností není problém ve vlastním systému pro odeslání dávek, ale v některém z certifikátů (vypršení platnosti ) buď na straně portálu zdravotních pojišťoven (ověřovací) nebo na Vaší straně.
      Pokud se nepodaří problém vyřešit s panem Fendrychem, kontaktujte prosím naše oddělení pro styk se zákazníky.
  • {comment}

Pro přidání komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte